Registrikaart · Äriregistri kanne 16620153
Altus OÜ
- Registrikood16620153
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025247 875 €
- KMKR numberEE102560079
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Altus OÜ
- Registrikood
- 16620153
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.11.2022
- KMKR number
- EE102560079
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Lossi tn 18-5
- Aadress kehtib alates
- 30.01.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Riho Kukk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Riho Kukk | Juhatuse liige | 24.11.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Riho Kukk | otsene osalus | 24.11.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 247 875 € | +17,7 | |
| Müügitulu muutus | 157 863 € → 247 875 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektri- ja sidevõrkude ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 247 875 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 247 875 € |
| 2024 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 157 863 € |
| 2023 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 155 478 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.03.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 247 875 € | 157 863 € | 155 478 € |
| Ärikasum | 103 528 € | 3740 € | 84 592 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 103 820 € | 4211 € | 84 592 € |
| Aruandeaasta kasum | 78 435 € | 4211 € | 84 592 € |
| Tööjõukulud | 21 475 € | 18 464 € | 18 111 € |
| Põhivarade kulum | 4153 € | 3123 € | 333 € |
| Varad kokku | 94 963 € | 106 693 € | 119 718 € |
| sh käibevarad | 69 001 € | 78 495 € | 118 413 € |
| sh põhivarad | 25 962 € | 28 198 € | 1305 € |
| sh raha | 62 060 € | 17 183 € | 222 € |
| Omakapital | 91 455 € | 103 020 € | 98 810 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 520 € | 96 309 € | 11 718 € |
| Lühiajalised kohustised | 3508 € | 3673 € | 20 908 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 107 681 € | 6863 € | 84 925 € |
| Aruanne esitatud | 30.01.2026 | 27.02.2025 | 20.02.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 96,6 % | 82,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 31,6 % | 2,7 % | 54,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.