Turcomdecor OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16626813
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025248 337 €
- KMKR numberEE102599480
Üldandmed
- Ärinimi
- Turcomdecor OÜ
- Registrikood
- 16626813
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.12.2022
- KMKR number
- EE102599480
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 248 337 € | +17,7 |
| Müügitulu muutus | 265 774 € → 248 337 € | -2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +905324931854
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 248 337 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 248 337 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 265 774 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 138 878 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 248 337 € | 265 774 € | 138 878 € |
| Ärikasum enne makse | 60 685 € | 158 072 € | 70 566 € |
| Aruandeaasta kasum | 60 685 € | 158 072 € | 70 566 € |
| Tööjõukulud | 215 186 € | 119 185 € | 67 086 € |
| Varad kokku | 289 403 € | 228 718 € | 70 646 € |
| sh käibevarad | 289 403 € | 228 718 € | 70 646 € |
| sh raha | 286 714 € | 200 € | 70 414 € |
| Omakapital | 289 323 € | 228 638 € | 70 566 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 80,00 € | 80,00 € | 80,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 24,4 % | 59,5 % | 50,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.