Registrikaart · Äriregistri kanne 16637509
Darbsunmaja OÜ
- Registrikood16637509
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025307 105 €
- KMKR numberEE102568877
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Darbsunmaja OÜ
- Registrikood
- 16637509
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.12.2022
- KMKR number
- EE102568877
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Pikk tn 11-5
- Aadress kehtib alates
- 21.10.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ēriks Kondratenko | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 31.01.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ēriks Kondratenko | Juhatuse liige | 22.12.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ēriks Kondratenko | otsene osalus | 30.01.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 307 105 € | +18,5 | |
| Müügitulu muutus | 672 278 € → 307 105 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 307 105 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 307 105 € |
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 672 278 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 3 046 670 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Renditööjõu vahendamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 26.04.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 27 |
| 2023 | 23 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 307 105 € | 672 278 € | 3 046 670 € |
| Ärikasum | 99 000 € | 115 843 € | −4481 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 100 228 € | 116 658 € | −3731 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 228 € | 116 656 € | −3740 € |
| Tööjõukulud | 48 139 € | 422 619 € | 2 739 978 € |
| Varad kokku | 232 853 € | 133 614 € | 233 114 € |
| sh käibevarad | 206 673 € | 133 614 € | 233 114 € |
| sh põhivarad | 26 180 € | — | — |
| sh raha | 172 173 € | 72 033 € | 119 926 € |
| Omakapital | 215 643 € | 112 916 € | −3740 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 112 915 € | −3740 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 17 210 € | 20 698 € | 236 854 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 27 | 23 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 28.06.2025 | 13.09.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,6 % | 84,5 % | −1,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 32,6 % | 17,4 % | −0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.