Registrikaart · Äriregistri kanne 16638609
C.G.N.S. Analytics OÜ
- Registrikood16638609
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024251 496 €
- KMKR numberEE102640575
- Sellel aadressil on registreeritud 624 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- C.G.N.S. Analytics OÜ
- Registrikood
- 16638609
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.12.2022
- KMKR number
- EE102640575
- Osa- või aktsiakapital
- 3731 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 3 // 5 // 7
- Aadress kehtib alates
- 09.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Bruno Vergottini | 100 % · 3731 € | Ainuomand | 29.12.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Bruno Vergottini | Juhatuse liige | 23.12.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Bruno Vergottini | otsene osalus | 06.10.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 251 496 € | +17,7 | |
| Müügitulu muutus | 372 975 € → 251 496 € | -9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+34609306376
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 251 496 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 251 496 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 372 975 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 251 496 € | 372 975 € |
| Ärikasum | −20 749 € | 296 717 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −20 716 € | 297 234 € |
| Aruandeaasta kasum | −20 716 € | 297 234 € |
| Tööjõukulud | 20 400 € | — |
| Varad kokku | 325 291 € | 312 058 € |
| sh käibevarad | 325 291 € | 312 058 € |
| sh raha | 70 969 € | — |
| Omakapital | 288 784 € | 300 965 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3731 € | 3731 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 305 769 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 36 507 € | 11 093 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 |
| Aruanne esitatud | 27.10.2025 | 15.10.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,8 % | 96,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −8,2 % | 79,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.