Registrikaart · Äriregistri kanne 16640842
HelaEst OÜ
- Registrikood16640842
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202531 063 €
- KMKR numberEE102734724
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HelaEst OÜ
- Registrikood
- 16640842
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.12.2022
- KMKR number
- EE102734724
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Viljandi mnt 92
- Aadress kehtib alates
- 03.08.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Helen Lahe | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Helen Lahe | Juhatuse liige | 28.12.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Helen Lahe | otsene osalus | 28.12.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 31 063 € | +9,4 | |
| Müügitulu muutus | 16 643 € → 31 063 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5520 | Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 6920 | Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus teenis ettevõte 2025. aastal 13 923 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus EMTAK 2025 | 13 923 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9440 € |
| 2025 | Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 7700 € |
| 2024 | Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus EMTAK 2025 | 14 443 € |
| 2024 | Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 2200 € |
| 2023 | Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus EMTAK 2008 | 15 881 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 063 € | 16 643 € | 15 881 € |
| Ärikasum | 11 380 € | 6768 € | 6192 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 389 € | 6775 € | 6192 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 389 € | 6775 € | 6192 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 323 € | 147 € | — |
| Varad kokku | 327 207 € | 243 550 € | 188 906 € |
| sh käibevarad | 14 325 € | 6176 € | 2984 € |
| sh põhivarad | 312 882 € | 237 374 € | 185 922 € |
| sh raha | 10 826 € | 815 € | 2743 € |
| Omakapital | 26 856 € | 15 467 € | 8692 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 967 € | 6192 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 2351 € | 3083 € | 214 € |
| Pikaajalised kohustised | 298 000 € | 225 000 € | 180 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 11 703 € | 6915 € | — |
| Aruanne esitatud | 27.06.2026 | 28.02.2025 | 01.05.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,2 % | 6,4 % | 4,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 36,7 % | 40,7 % | 39,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.