FELMACO OÜ
- Registrikood16644780
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202520 197 €
Üldandmed
- Ärinimi
- FELMACO OÜ
- Registrikood
- 16644780
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.01.2023
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ugandi tn 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 20 197 € | +7,7 |
| Müügitulu muutus | 15 087 € → 20 197 € | +10,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 53201 | Muud posti- ja kullerteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud posti- ja kullerteenused teenis ettevõte 2025. aastal 20 197 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 20 197 € |
| 2024 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 15 087 € |
| 2023 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 15 748 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 197 € | 15 087 € | 15 748 € |
| Ärikasum enne makse | −2824 € | −209 € | 1014 € |
| Aruandeaasta kasum | −2824 € | −209 € | 1014 € |
| Tööjõukulud | 10 052 € | 2482 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1975 € | 3093 € | 1282 € |
| sh käibevarad | 1975 € | 3093 € | 1282 € |
| sh raha | 1646 € | 2894 € | — |
| Omakapital | −1869 € | 805 € | 1014 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3844 € | 2288 € | 268 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -94,6 % | 26,0 % | 79,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -14,0 % | -1,4 % | 6,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.