Registrikaart · Äriregistri kanne 16648677
Ruisuiuli Hualitui OÜ
- Registrikood16648677
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20244
- Müügitulu 2024510 416 €
- KMKR numberEE102583564
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 83 205 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ruisuiuli Hualitui OÜ
- Registrikood
- 16648677
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.01.2023
- KMKR number
- EE102583564
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8
- Aadress kehtib alates
- 09.06.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Fiscalinvest OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 14.05.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rando Saarepere | Juhatuse liige | 09.06.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Raul Pint | Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist | 09.06.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 510 416 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 271 548 € → 510 416 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 83 205 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2024. aastal 510 416 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 510 416 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 271 548 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.02.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 510 416 € | 271 548 € |
| Ärikasum | 45 303 € | 13 304 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 45 345 € | 13 388 € |
| Aruandeaasta kasum | 45 345 € | 13 388 € |
| Tööjõukulud | 33 065 € | 27 121 € |
| Põhivarade kulum | 356 € | 356 € |
| Varad kokku | 152 900 € | 50 350 € |
| sh käibevarad | 149 380 € | 46 473 € |
| sh põhivarad | 3520 € | 3877 € |
| sh raha | 65 860 € | 28 554 € |
| Omakapital | 61 188 € | 14 338 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 15 193 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 91 712 € | 36 012 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 45 659 € | 13 660 € |
| Aruanne esitatud | 19.08.2025 | 06.03.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,0 % | 28,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,9 % | 4,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 83 205 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.