Registrikaart · Äriregistri kanne 16652035
Mival Trading OÜ
- Registrikood16652035
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025433 589 €
- KMKR numberEE102581744
- Sellel aadressil on registreeritud 882 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mival Trading OÜ
- Registrikood
- 16652035
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.01.2023
- KMKR number
- EE102581744
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-201
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 433 589 € | +19,9 | |
| Müügitulu muutus | 250 121 € → 433 589 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253839059
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 433 589 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 433 589 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 250 121 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 366 460 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 433 589 € | 250 121 € | 366 460 € |
| Ärikasum enne makse | 6880 € | 1563 € | 9244 € |
| Aruandeaasta kasum | 6880 € | 1563 € | 9244 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 18 187 € | 40 184 € | 9244 € |
| sh käibevarad | 18 187 € | 40 184 € | 9244 € |
| sh raha | 4798 € | 301 € | 401 € |
| Omakapital | 17 687 € | 10 807 € | 9244 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 500 € | 29 377 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,3 % | 26,9 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 0,6 % | 2,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.