Devdelux OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 50 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16664995
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025335 399 €
- KMKR numberEE102581171
Üldandmed
- Ärinimi
- Devdelux OÜ
- Registrikood
- 16664995
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.01.2023
- KMKR number
- EE102581171
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Marati tn 5/2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 |
| Müügitulu | 335 399 € | +18,9 |
| Müügitulu muutus | 547 456 € → 335 399 € | -11,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 335 399 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 335 399 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 547 456 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 218 887 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 335 399 € | 547 456 € | 218 887 € |
| Ärikasum enne makse | −21 803 € | 45 577 € | 42 110 € |
| Aruandeaasta kasum | −21 803 € | 45 577 € | 42 110 € |
| Tööjõukulud | 174 053 € | 186 990 € | 105 631 € |
| Varad kokku | 112 241 € | 120 568 € | 95 351 € |
| sh käibevarad | 103 094 € | 109 320 € | 86 772 € |
| sh raha | 60 079 € | 74 409 € | 36 791 € |
| Omakapital | 68 268 € | 90 071 € | 44 610 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 43 973 € | 30 497 € | 50 741 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,8 % | 74,7 % | 46,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,5 % | 8,3 % | 19,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.