datne.tech OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 1016 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16670033
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202562 397 €
- KMKR numberEE102588488
Üldandmed
- Ärinimi
- datne.tech OÜ
- Registrikood
- 16670033
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.02.2023
- KMKR number
- EE102588488
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 62 397 € | +12,2 |
| Müügitulu muutus | 62 782 € → 62 397 € | -0,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 62 397 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 62 397 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 62 782 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 43 605 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 397 € | 62 782 € | 43 605 € |
| Ärikasum enne makse | −1160 € | −825 € | 7502 € |
| Aruandeaasta kasum | −1160 € | −825 € | 7502 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 17 182 € |
| Varad kokku | 6526 € | 7677 € | 9482 € |
| sh käibevarad | 6526 € | 7677 € | 9482 € |
| sh raha | 1530 € | 7654 € | — |
| Omakapital | 6517 € | 7677 € | 8502 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1000 € | 1000 € | 1000 € |
| Lühiajalised kohustised | 9,00 € | 0,00 € | 980 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 100,0 % | 89,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,9 % | -1,3 % | 17,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.