Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16680557

Operary Studio OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16680557
  • Asutatud2023 (3 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202518 086 €
  • KMKR numberEE102590696
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2023202420252026Asutatud 20.02.2023Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.02.2023 2023, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Operary Studio OÜ
Registrikood
16680557
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.02.2023
KMKR number
EE102590696
Osa- või aktsiakapital
1,00 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Aadress kehtib alates
20.02.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Carminys Maria Guzman Jumelles100 % · 1,00 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Carminys Maria Guzman JumellesJuhatuse liige20.02.2023
Luisa Atienza EscamillaJuhatuse liige13.04.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Carminys Maria Guzman Jumellesotsene osalus20.02.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg3 aastat registris+7,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu18 086 €+7,2
Müügitulu muutus21 463 € → 18 086 €-4,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €16 tuh €32 tuh €47 tuh €63 tuh €63 216 €2023202418 086 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 18 086 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 202518 086 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202521 463 €
2023Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 200863 216 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023
Müügitulu18 086 €21 463 €63 216 €
Ärikasum7088 €−14 506 €32 614 €
Kasum enne tulumaksustamist7154 €−14 177 €32 794 €
Aruandeaasta kasum3907 €−15 598 €32 794 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku4598 €12 935 €33 651 €
sh käibevarad4598 €12 935 €33 651 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha2679 €12 706 €27 468 €
Omakapital3909 €11 514 €32 795 €
sh osa- või aktsiakapital1,00 €1,00 €1,00 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1,00 €27 111 €0,00 €
Lühiajalised kohustised689 €1421 €856 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000
Ärikasum enne kulumit7088 €−14 506 €32 614 €
Aruanne esitatud25.02.202616.04.202528.06.2024
Omakapitali osakaal varadest85,0 %89,0 %97,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust21,6 %−72,7 %51,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang