Nool Studio OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16685218
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202513 121 €
- KMKR numberEE102592568
Üldandmed
- Ärinimi
- Nool Studio OÜ
- Registrikood
- 16685218
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.02.2023
- KMKR number
- EE102592568
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
25/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 13 121 € | +5,9 |
| Müügitulu muutus | 18 172 € → 13 121 € | -8,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +34626168826
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 13 121 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 13 121 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 14 538 € |
| 2024 | Fotograafia EMTAK 2025 | 3634 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 7110 € |
| 2023 | Fotograafia EMTAK 2008 | 1777 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 121 € | 18 172 € | 8887 € |
| Ärikasum enne makse | 4105 € | 7435 € | 6308 € |
| Aruandeaasta kasum | 2977 € | 7435 € | 6308 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 13 608 € | 14 240 € | 6688 € |
| sh käibevarad | 13 608 € | 14 240 € | 6688 € |
| sh raha | 11 937 € | 10 911 € | — |
| Omakapital | 12 720 € | 13 743 € | 6308 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1,00 € | 1,00 € | 1,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 888 € | 497 € | 380 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,5 % | 96,5 % | 94,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 22,7 % | 40,9 % | 71,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.