Registrikaart · Äriregistri kanne 16698741
MinutoVip OÜ
- Registrikood16698741
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202515 338 408 €
- KMKR numberEE102618125
- Sellel aadressil on registreeritud 324 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MinutoVip OÜ
- Registrikood
- 16698741
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.03.2023
- KMKR number
- EE102618125
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotkapoja tn 2a-10
- Aadress kehtib alates
- 17.09.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jackson Domingos de Campos Barbosa | 50 % · 5000 € | Ainuomand | 21.10.2025 |
| IndieTech Holding OÜ | 50 % · 5000 € | Ainuomand | 21.10.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Hannes-Martin Uibooss | Juhatuse liige | 29.10.2025 |
| Jackson Domingos de Campos Barbosa | Juhatuse liige | 29.10.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Luigi Cenatti Gianni | kaudne osalus | 03.11.2025 |
| Jackson Domingos de Campos Barbosa | otsene osalus | 03.11.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 15 338 408 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 792 652 € → 15 338 408 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 15 338 408 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 15 338 408 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 1 792 652 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 296 469 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 14 356 319 € ehk 94 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Ameerika Ühendriigid | 13 088 149 € |
| Iirimaa | 1 268 170 € |
| Eesti | 982 089 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 338 408 € | 1 792 652 € | 296 469 € |
| Ärikasum | 4 446 087 € | 267 370 € | 66 491 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 449 311 € | 277 116 € | 66 534 € |
| Aruandeaasta kasum | 4 440 568 € | 274 616 € | 66 534 € |
| Tööjõukulud | 98 900 € | 65 995 € | 5985 € |
| Varad kokku | 6 536 870 € | 354 605 € | 69 813 € |
| sh käibevarad | 6 536 870 € | 354 605 € | 69 813 € |
| sh raha | 1 927 767 € | 350 434 € | 67 313 € |
| Omakapital | 4 884 810 € | 333 650 € | 69 034 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 434 242 € | 56 534 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 1 652 060 € | 20 955 € | 779 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 |
| Aruanne esitatud | 17.08.2026 | 29.05.2025 | 06.03.2024 |
| Auditeeritud | Jah | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,7 % | 94,1 % | 98,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,0 % | 15,3 % | 22,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.