Registrikaart · Äriregistri kanne 16725047
Vastaskalda Kiisk OÜ
- Registrikood16725047
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025140 033 €
- KMKR numberEE102615050
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vastaskalda Kiisk OÜ
- Registrikood
- 16725047
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.04.2023
- KMKR number
- EE102615050
- Osa- või aktsiakapital
- 0,02 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Müürivahe tn 62a
- Aadress kehtib alates
- 25.04.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Antti Matias Kiiski | 50 % · 0,01 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Jenni Elina Kiiski | 50 % · 0,01 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jenni Elina Kiiski | Juhatuse liige | 25.04.2023 |
| Antti Matias Kiiski | Juhatuse liige | 25.04.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Antti Matias Kiiski | otsene osalus | 25.04.2023 |
| Jenni Elina Kiiski | otsene osalus | 25.04.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 140 033 € | +15,4 | |
| Müügitulu muutus | 114 329 € → 140 033 € | +6,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
| 46499 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | |
| 74121 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | |
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 129 600 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 129 600 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 8915 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2025 | 778 € |
| 2025 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 740 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 106 731 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 5793 € |
| 2024 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 1805 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 55 934 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 131 119 € ehk 94 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 131 119 € |
| Eesti | 8915 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 140 034 € | 114 329 € | 55 934 € |
| Ärikasum | 11 346 € | 36,00 € | −1051 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 341 € | 28,00 € | −1051 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 341 € | 28,00 € | −1051 € |
| Tööjõukulud | 85 757 € | 85 498 € | 44 358 € |
| Põhivarade kulum | 44,00 € | — | — |
| Varad kokku | 22 222 € | 11 637 € | 9491 € |
| sh käibevarad | 21 380 € | 11 637 € | 9491 € |
| sh põhivarad | 842 € | — | — |
| sh raha | 11 692 € | 10 758 € | 69,00 € |
| Omakapital | 10 318 € | −1023 € | −1051 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −1023 € | −1051 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 11 904 € | 12 660 € | 10 542 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 11 390 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 19.03.2026 | 29.01.2025 | 27.06.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,4 % | −8,8 % | −11,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,1 % | 0,0 % | −1,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.