ERS Group OÜ
- Registrikood16729217
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 2025533 986 €
- KMKR numberEE102621028
Üldandmed
- Ärinimi
- ERS Group OÜ
- Registrikood
- 16729217
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.05.2023
- KMKR number
- EE102621028
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Kastani vkt 9-51
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 |
| Müügitulu | 533 986 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 485 447 € → 533 986 € | +3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 486 115 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 486 115 € |
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 47 871 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 470 126 € |
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 15 321 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 29 157 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 15 244 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 533 986 € | 485 447 € | 44 401 € |
| Ärikasum enne makse | 22 104 € | 43 439 € | 12 295 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 036 € | 43 439 € | 12 295 € |
| Tööjõukulud | 309 110 € | 280 917 € | 18 552 € |
| Varad kokku | 202 529 € | 161 216 € | 38 620 € |
| sh käibevarad | 200 924 € | 161 216 € | 38 620 € |
| sh raha | 44 251 € | 58 356 € | 13 890 € |
| Omakapital | 45 770 € | 55 734 € | 12 295 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 156 759 € | 105 482 € | 26 325 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 11 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,6 % | 34,6 % | 31,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,8 % | 8,9 % | 27,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.