Tangviga OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16737323
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202531 843 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Tangviga OÜ
- Registrikood
- 16737323
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.05.2023
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
23/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 31 843 € | +9,5 |
| Müügitulu muutus | 59 518 € → 31 843 € | -13,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 31 843 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 31 843 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 59 518 € |
| 2023 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 63 591 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1283 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 843 € | 59 518 € | 64 875 € |
| Ärikasum enne makse | 1188 € | 32 885 € | 52 214 € |
| Aruandeaasta kasum | 1188 € | 22 443 € | 52 214 € |
| Tööjõukulud | — | — | 0,00 € |
| Varad kokku | 215 420 € | 128 658 € | 52 215 € |
| sh käibevarad | 28 320 € | 23 924 € | 52 215 € |
| sh raha | 16 386 € | 23 485 € | — |
| Omakapital | 128 981 € | 127 890 € | 52 215 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2,00 € | 2,00 € | 1,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 1333 € | 768 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 85 106 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,9 % | 99,4 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,7 % | 37,7 % | 80,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.