Registrikaart · Äriregistri kanne 16745742
T&Tasli OÜ
- Registrikood16745742
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025216 654 €
- KMKR numberEE102731028
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- T&Tasli OÜ
- Registrikood
- 16745742
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.05.2023
- KMKR number
- EE102731028
- Osa- või aktsiakapital
- 1,00 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vormsi tn 16-100
- Aadress kehtib alates
- 25.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Irfan Taşli | 100 % · 1,00 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Irfan Taşli | Juhatuse liige | 25.05.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Irfan Taşli | otsene osalus | 25.05.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 216 654 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 298 797 € → 216 654 € | -8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 216 654 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 216 654 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 298 797 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 102 251 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 216 654 € | 298 797 € | 102 251 € |
| Ärikasum | 140 829 € | 147 938 € | 84 497 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 140 829 € | 147 938 € | 84 497 € |
| Aruandeaasta kasum | 140 829 € | 147 938 € | 84 497 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 376 897 € | 236 404 € | 105 958 € |
| sh käibevarad | 376 897 € | 236 404 € | 105 958 € |
| sh raha | 115 776 € | 130 982 € | 105 958 € |
| Omakapital | 373 266 € | 232 437 € | 84 498 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1,00 € | 1,00 € | 1,00 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 232 436 € | 84 498 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 3631 € | 3967 € | 21 460 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 19.05.2026 | 27.05.2025 | 19.04.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,0 % | 98,3 % | 79,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 65,0 % | 49,5 % | 82,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.