Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16746821

Moonlust OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16746821
  • Asutatud2023 (3 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025129 219 €
  • KMKR numberEE102783034
  • Sellel aadressil on registreeritud 20 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2023202420252026Asutatud 29.05.2023Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.05.2023 2023, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Moonlust OÜ
Registrikood
16746821
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.05.2023
KMKR number
EE102783034
Osa- või aktsiakapital
4100 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 4
Aadress kehtib alates
08.12.2025

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Viknesh Thananjeyan100 % · 4100 €Ainuomand19.02.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Viknesh ThananjeyanJuhatuse liige29.05.2023
Nataliia MaistrenkoJuhatuse liige29.05.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Viknesh Thananjeyanotsene osalus08.06.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg3 aastat registris+7,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu129 219 €+15,1
Müügitulu muutus137 414 € → 129 219 €-1,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
5611RestoranitegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €34 tuh €69 tuh €103 tuh €137 tuh €2023137 414 €2024129 219 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranitegevus teenis ettevõte 2025. aastal 129 219 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranitegevus EMTAK 2025129 219 €
2024Restoranitegevus EMTAK 2025137 414 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200827 229 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Toitlustamine KaubandusMajandustegevusteadeKehtiv04.09.2023

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023
Müügitulu129 219 €137 414 €27 229 €
Ärikasum−9812 €4526 €−6936 €
Kasum enne tulumaksustamist−10 062 €4309 €−6960 €
Aruandeaasta kasum−10 062 €4309 €−6960 €
Tööjõukulud49 022 €42 415 €8205 €
Varad kokku8947 €12 905 €6721 €
sh käibevarad8947 €12 905 €6721 €
sh raha1740 €10 735 €
Omakapital−8613 €1449 €−6960 €
sh osa- või aktsiakapital4100 €4100 €0,00 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−2651 €−6960 €0,00 €
Lühiajalised kohustised17 560 €11 456 €13 681 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)222
Aruanne esitatud30.06.202607.04.202501.03.2024
Omakapitali osakaal varadest−96,3 %11,2 %−103,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust−7,8 %3,1 %−25,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang