InEst Accounting OÜ
- Registrikood16765070
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254769 €
Üldandmed
- Ärinimi
- InEst Accounting OÜ
- Registrikood
- 16765070
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.06.2023
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sääse tn 9-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 4769 € | +1,9 |
| Müügitulu muutus | 3013 € → 4769 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253635573
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
| 85591 | Keeleõpe |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 4625 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 4625 € |
| 2025 | Keeleõpe EMTAK 2025 | 144 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 3013 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 243 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4769 € | 3013 € | 243 € |
| Ärikasum enne makse | 2387 € | 627 € | −76,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 2232 € | 627 € | −76,00 € |
| Tööjõukulud | 561 € | 465 € | 27,00 € |
| Varad kokku | 3155 € | 1191 € | 424 € |
| sh käibevarad | 2528 € | 1191 € | 424 € |
| sh raha | 1559 € | 696 € | — |
| Omakapital | 2733 € | 1051 € | 424 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 500 € | 500 € | 500 € |
| Lühiajalised kohustised | 422 € | 140 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,6 % | 88,2 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 46,8 % | 20,8 % | -31,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.