FGM Management OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 208 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16769694
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202539 337 €
Üldandmed
- Ärinimi
- FGM Management OÜ
- Registrikood
- 16769694
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.07.2023
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 30-303
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
38/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 39 337 € | +10,3 |
| Müügitulu muutus | 40 928 € → 39 337 € | -1,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 39 337 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 39 337 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 40 928 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 12 761 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 337 € | 40 928 € | 12 761 € |
| Ärikasum enne makse | −5215 € | −1547 € | 8983 € |
| Aruandeaasta kasum | −5215 € | −2922 € | 8983 € |
| Tööjõukulud | 14 226 € | 14 630 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1857 € | 1747 € | 9577 € |
| sh käibevarad | 1857 € | 1747 € | 9577 € |
| sh raha | 1857 € | 1583 € | — |
| Omakapital | −4653 € | 562 € | 8984 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1,00 € | 1,00 € | 1,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 6510 € | 1185 € | 593 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -250,6 % | 32,2 % | 93,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -13,3 % | -7,1 % | 70,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.