Registrikaart · Äriregistri kanne 16773253
Grill Catering OÜ
- Registrikood16773253
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 202517
- Müügitulu 2024686 288 €
- KMKR numberEE102700392
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 50 682 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 99 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Grill Catering OÜ
- Registrikood
- 16773253
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.07.2023
- KMKR number
- EE102700392
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.06 — 31.05
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 9
- Aadress kehtib alates
- 09.02.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vitalii Haidai | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 03.02.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vitalii Haidai | Juhatuse liige | 17.12.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vitalii Haidai | otsene osalus | 03.02.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 | |
| Müügitulu | 686 288 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 167 241 € → 686 288 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 50 682 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 686 288 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 686 288 € |
| 2023 | Restoranid ja liikuvad toitlustuskohad EMTAK 2008 | 167 241 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 22.01.2024 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 17 |
| 2024 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 686 288 € | 167 241 € |
| Ärikasum | 15 064 € | 14 029 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 599 € | 14 029 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 599 € | 14 029 € |
| Tööjõukulud | 315 585 € | 61 382 € |
| Põhivarade kulum | 913 € | — |
| Varad kokku | 144 337 € | 67 201 € |
| sh käibevarad | 135 250 € | 67 201 € |
| sh põhivarad | 9087 € | 0,00 € |
| Omakapital | 26 628 € | 14 029 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 0,00 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 14 029 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 117 709 € | 53 172 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | 15 977 € | — |
| Aruanne esitatud | 12.11.2025 | 29.11.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,4 % | 20,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,8 % | 8,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 50 682 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.