Registrikaart · Äriregistri kanne 16776234
Osteria Group OÜ
- Registrikood16776234
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 202553
- Müügitulu 20251 698 843 €
- KMKR numberEE102730197
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 246 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 112 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osteria Group OÜ
- Registrikood
- 16776234
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.07.2023
- KMKR number
- EE102730197
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 53 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 698 843 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 1 698 843 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 15 246 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 698 843 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 1 698 843 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 53 |
| 2024 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 698 843 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −178 423 € | −3537 € |
| Aruandeaasta kasum | −178 423 € | −3537 € |
| Tööjõukulud | 701 764 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 212 332 € | 40 696 € |
| sh käibevarad | 176 682 € | 7521 € |
| sh raha | 76 456 € | 1467 € |
| Omakapital | −181 860 € | 100 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 100 € | 100 € |
| Lühiajalised kohustised | 590 886 € | 40 596 € |
| Pikaajalised kohustised | 803 306 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 53 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | −15,0 % | 0,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −10,5 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 246 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.