Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16778227

Crocheniacs OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16778227
  • Asutatud2023 (3 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202544 740 €
  • KMKR numberEE102670969
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2023202420252026Asutatud 17.07.2023Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.07.2023 2023, Esimene aruanne 2024, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Crocheniacs OÜ
Registrikood
16778227
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.07.2023
KMKR number
EE102670969
Osa- või aktsiakapital
1,00 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Aadress kehtib alates
17.07.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Bianca Costa dos Santos Esmanhoto100 % · 1,00 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Bianca Costa Dos Santos EsmanhotoJuhatuse liige17.07.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Bianca Costa dos Santos Esmanhotootsene osalus17.07.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg3 aastat registris+7,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu44 740 €+10,8
Müügitulu muutus45 303 € → 44 740 €-0,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €23 tuh €34 tuh €45 tuh €45 303 €202444 740 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 44 740 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 202544 740 €
2024Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 202545 303 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024
Müügitulu44 740 €45 303 €
Ärikasum18 520 €34 672 €
Kasum enne tulumaksustamist18 949 €34 872 €
Aruandeaasta kasum18 949 €34 872 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €
Varad kokku54 514 €35 675 €
sh käibevarad54 514 €35 675 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €
sh raha53 961 €35 361 €
Omakapital53 822 €34 873 €
sh osa- või aktsiakapital1,00 €1,00 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum34 872 €0,00 €
Lühiajalised kohustised692 €802 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00
Ärikasum enne kulumit18 520 €34 672 €
Aruanne esitatud27.04.202605.05.2025
Omakapitali osakaal varadest98,7 %97,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust42,4 %77,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang