Registrikaart · Äriregistri kanne 16782128
WALKING ALIVE OÜ
- Registrikood16782128
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025666 730 €
- KMKR numberEE102784402
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- WALKING ALIVE OÜ
- Registrikood
- 16782128
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.07.2023
- KMKR number
- EE102784402
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Mulla tn 2-29
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 666 730 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 60 596 € → 666 730 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90202 | Muusikute lavaline tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muusikute lavaline tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 666 730 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muusikute lavaline tegevus EMTAK 2025 | 666 730 € |
| 2024 | Muusikute lavaline tegevus EMTAK 2025 | 60 596 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 56 505 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 666 730 € | 60 596 € | 56 505 € |
| Ärikasum enne makse | 142 829 € | 8186 € | 17 572 € |
| Aruandeaasta kasum | 142 829 € | 5186 € | 17 572 € |
| Tööjõukulud | 43 042 € | 32 326 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 246 289 € | 70 563 € | 23 572 € |
| sh käibevarad | 199 289 € | 11 563 € | 23 572 € |
| sh raha | 186 808 € | 1284 € | — |
| Omakapital | 154 587 € | 11 758 € | 18 572 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1000 € | 1000 € | 1000 € |
| Lühiajalised kohustised | 91 702 € | 58 805 € | 5000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,8 % | 16,7 % | 78,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,4 % | 8,6 % | 31,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.