DEKA UNIO OÜ
- Registrikood16783524
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20253227 €
- KMKR numberEE102639214
Üldandmed
- Ärinimi
- DEKA UNIO OÜ
- Registrikood
- 16783524
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.07.2023
- KMKR number
- EE102639214
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Soldina tn 18-221
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
33/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 3227 € | +0,3 |
| Müügitulu muutus | 2835 € → 3227 € | +4,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 3227 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 3227 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 2835 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3227 € | 2835 € | 600 € |
| Ärikasum enne makse | 176 € | 1637 € | 544 € |
| Aruandeaasta kasum | 176 € | 1637 € | 544 € |
| Tööjõukulud | 401 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4858 € | 4807 € | 3084 € |
| sh käibevarad | 4858 € | 4807 € | 3084 € |
| sh raha | 4595 € | 4619 € | 2944 € |
| Omakapital | 4857 € | 4681 € | 3044 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Pikaajalised kohustised | 1,00 € | 126 € | 40,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 97,4 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,5 % | 57,7 % | 90,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.