Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16794953

FarmFusion Tradehouse OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16794953
  • Asutatud2023 (3 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202431 833 577 €

Usaldusväärsuse indeks

64/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2023202420252026Asutatud 10.08.2023Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.08.2023 2023, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
FarmFusion Tradehouse OÜ
Registrikood
16794953
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.08.2023
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
10 000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 72d
Aadress kehtib alates
15.02.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Vsevolod Kozhemyako100 % · 10 000 €Ainuomand08.10.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Borys PolovynkoJuhatuse liige12.03.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Vsevolod Kozhemyakootsene osalus09.10.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg3 aastat registris+7,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu31 833 577 €+20
Müügitulu muutus10,00 € → 31 833 577 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8 mln €15,9 mln €23,9 mln €31,8 mln €202331 833 577 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 31 833 577 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 202531 833 577 €
2023Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 200810,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2024)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 31 833 577 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Türgi10 304 175 €
Austraalia10 230 645 €
Küpros5 859 516 €
Šveits4 423 932 €
Holland962 641 €
Araabia Ühendemiraadid43 661 €
Hispaania5412 €
Singapur3275 €
Poola320 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111202312024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20230

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20242023
Müügitulu31 833 577 €10,00 €
Ärikasum−190 138 €−2464 €
Kasum enne tulumaksustamist−240 769 €−2464 €
Aruandeaasta kasum−240 769 €−2464 €
Tööjõukulud26 950 €0,00 €
Varad kokku8 210 606 €7536 €
sh käibevarad8 210 606 €7536 €
sh raha1 569 608 €7536 €
Omakapital−243 167 €7536 €
sh osa- või aktsiakapital10 000 €10 000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−2464 €
Lühiajalised kohustised8 453 773 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)10
Aruanne esitatud12.11.202505.04.2024
AuditeeritudJah
Omakapitali osakaal varadest−3,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−0,8 %−24 640,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang