Registrikaart · Äriregistri kanne 16809198
Workpipe OÜ
- Registrikood16809198
- Asutatud2023 (3 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025221 172 €
- KMKR numberEE102669132
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Workpipe OÜ
- Registrikood
- 16809198
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.08.2023
- KMKR number
- EE102669132
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Raadiku tn 8b/3-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 221 172 € | +17,2 | |
| Müügitulu muutus | 213 760 € → 221 172 € | +1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253054449
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43222 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 221 172 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 221 172 € |
| 2024 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 213 760 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 221 172 € | 213 760 € |
| Ärikasum enne makse | 21 394 € | 64 752 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 394 € | 64 752 € |
| Tööjõukulud | 53 279 € | 33 910 € |
| Varad kokku | 104 427 € | 67 935 € |
| sh käibevarad | 100 501 € | 64 938 € |
| sh raha | 12 844 € | 5622 € |
| Omakapital | 86 346 € | 64 952 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 200 € | 200 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 652 € | 2983 € |
| Pikaajalised kohustised | 3429 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,7 % | 95,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,7 % | 30,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.