Registrikaart · Äriregistri kanne 16823123
Peiko OÜ
- Registrikood16823123
- Asutatud2023 (2 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025880 089 €
- KMKR numberEE102734177
- Sellel aadressil on registreeritud 882 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Peiko OÜ
- Registrikood
- 16823123
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.09.2023
- KMKR number
- EE102734177
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-201
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 880 089 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 746 708 € → 880 089 € | +5,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtpeiko.space
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 880 089 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 880 089 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 746 708 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 37 828 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 880 089 € | 746 708 € | 37 828 € |
| Ärikasum enne makse | 164 815 € | 250 803 € | 13 629 € |
| Aruandeaasta kasum | 164 815 € | 250 803 € | 13 629 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 459 778 € | 318 366 € | 29 699 € |
| sh käibevarad | 459 778 € | 318 366 € | 29 699 € |
| sh raha | 399 767 € | 272 715 € | — |
| Omakapital | 431 747 € | 266 932 € | 16 129 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 031 € | 51 434 € | 13 570 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | 83,8 % | 54,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,7 % | 33,6 % | 36,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.