Registrikaart · Äriregistri kanne 16835528
Almasel hooldus OÜ
- Registrikood16835528
- Asutatud2023 (2 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025109 573 €
- KMKR numberEE102665107
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 829 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Almasel hooldus OÜ
- Registrikood
- 16835528
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.10.2023
- KMKR number
- EE102665107
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kassi tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 109 573 € | +14,4 | |
| Müügitulu muutus | 47 894 € → 109 573 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 829 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 80091 | Mujal liigitamata turvatöö | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata turvatöö teenis ettevõte 2025. aastal 109 573 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata turvatöö EMTAK 2025 | 109 573 € |
| 2024 | Mujal liigitamata turvatöö EMTAK 2025 | 47 894 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 109 573 € | 47 894 € |
| Ärikasum enne makse | 1518 € | 730 € |
| Aruandeaasta kasum | 1518 € | 730 € |
| Tööjõukulud | 26 243 € | 27 509 € |
| Varad kokku | 33 105 € | 28 447 € |
| sh käibevarad | 29 397 € | 28 447 € |
| sh raha | 1331 € | 137 € |
| Omakapital | 4248 € | 2730 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2000 € | 2000 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 857 € | 25 717 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,8 % | 9,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,4 % | 1,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 829 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.