Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16842405

V92 Arendus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16842405
  • Asutatud2023 (2 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025146 722 €
  • KMKR numberEE102674745
  • Sellel aadressil on registreeritud 26 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

26/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2023202420252026Asutatud 17.10.2023Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.10.2023 2023, Esimene aruanne 2024, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
V92 Arendus OÜ
Registrikood
16842405
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.10.2023
KMKR number
EE102674745
Osa- või aktsiakapital
10 000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Kambja vald, Räni alevik, Viljandi mnt 92
Aadress kehtib alates
17.10.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Omanikukonto: TK PRIORITY ASSET MANAGEMENT OÜ100 % · 10 000 €Ainuomand24.11.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Toomas KeskkülaJuhatuse liige17.10.2023
Nasdaq CSD SEOsade registripidaja25.11.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Toomas Keskkülakõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige20.11.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 26 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg2 aastat registris+5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu146 722 €+15,6
Müügitulu muutus279 936 € → 146 722 €-14,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €70 tuh €140 tuh €210 tuh €280 tuh €279 936 €2024146 722 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 146 722 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025146 722 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025279 936 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024
Müügitulu146 722 €279 936 €
Ärikasum116 093 €652 159 €
Kasum enne tulumaksustamist−92 045 €572 220 €
Aruandeaasta kasum−92 045 €572 220 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €
Varad kokku2 738 475 €2 914 329 €
sh käibevarad18 475 €194 329 €
sh põhivarad2 720 000 €2 720 000 €
sh raha509 €7966 €
Omakapital792 031 €884 082 €
sh osa- või aktsiakapital10 000 €10 000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum874 076 €301 862 €
Lühiajalised kohustised14 718 €39 059 €
Pikaajalised kohustised1 931 726 €1 991 188 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00
Aruanne esitatud01.07.202630.06.2025
Omakapitali osakaal varadest28,9 %30,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−62,7 %204,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang