Registrikaart · Äriregistri kanne 16843509
Venditeostuse OÜ
- Registrikood16843509
- Asutatud2023 (2 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025464 514 €
- KMKR numberEE102668968
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Venditeostuse OÜ
- Registrikood
- 16843509
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.10.2023
- KMKR number
- EE102668968
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Vesneri küla, Kungla
- Aadress kehtib alates
- 19.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristjan Valge | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 31.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Valge | Juhatuse liige | 19.10.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Valge | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 19.10.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 464 514 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 687 813 € → 464 514 € | -9,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 464 514 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 464 514 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 687 813 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 464 514 € | 687 813 € |
| Ärikasum | 6877 € | 162 644 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5564 € | 162 644 € |
| Aruandeaasta kasum | 5564 € | 162 644 € |
| Tööjõukulud | 71 603 € | 48 043 € |
| Põhivarade kulum | 14 759 € | 4836 € |
| Varad kokku | 215 611 € | 227 217 € |
| sh käibevarad | 149 411 € | 164 258 € |
| sh põhivarad | 66 200 € | 62 959 € |
| sh raha | 83 865 € | — |
| Omakapital | 170 708 € | 165 144 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 162 644 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 491 € | 32 787 € |
| Pikaajalised kohustised | 22 412 € | 29 286 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 21 636 € | 167 480 € |
| Aruanne esitatud | 01.06.2026 | 30.06.2025 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,2 % | 72,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,2 % | 23,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.