RSU OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 37 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16844585
- Asutatud2023 (2 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202583 805 €
- KMKR numberEE102669404
Üldandmed
- Ärinimi
- RSU OÜ
- Registrikood
- 16844585
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.10.2023
- KMKR number
- EE102669404
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tuha tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
54/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 83 805 € | +13,3 |
| Müügitulu muutus | 32 930 € → 83 805 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 83 805 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 83 805 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 32 930 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 83 805 € | 32 930 € |
| Ärikasum enne makse | 23 268 € | 17 977 € |
| Aruandeaasta kasum | 23 268 € | 17 977 € |
| Tööjõukulud | 9272 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 94 890 € | 38 825 € |
| sh käibevarad | 71 258 € | 29 321 € |
| sh raha | 36 419 € | 2419 € |
| Omakapital | 41 345 € | 18 077 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 100 € | 100 € |
| Lühiajalised kohustised | 53 545 € | 11 248 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 9500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,6 % | 46,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,8 % | 54,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.