Registrikaart · Äriregistri kanne 16875924
Plannum OÜ
- Registrikood16875924
- Asutatud2023 (2 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025390 859 €
- KMKR numberEE102691391
- Sellel aadressil on registreeritud 100 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Plannum OÜ
- Registrikood
- 16875924
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.12.2023
- KMKR number
- EE102691391
- Osa- või aktsiakapital
- 6,00 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 84a
- Aadress kehtib alates
- 04.02.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Evely Ehrpas | 33,33 % · 2,00 € | Ainuomand | 08.12.2023 |
| Jaanus Aavik | 33,33 % · 2,00 € | Ainuomand | 08.12.2023 |
| Liina Ollema | 33,33 % · 2,00 € | Ainuomand | 08.12.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Aavik | Juhatuse liige | 08.12.2023 |
| Evely Ehrpas | Juhatuse liige | 08.12.2023 |
| Liina Ollema | Juhatuse liige | 08.12.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Liina Ollema | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 08.12.2023 |
| Jaanus Aavik | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 08.12.2023 |
| Evely Ehrpas | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 08.12.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 390 859 € | +19,5 | |
| Müügitulu muutus | 301 881 € → 390 859 € | +8,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71111 | Arhitektitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arhitektitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 390 859 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arhitektitegevused EMTAK 2025 | 390 859 € |
| 2024 | Arhitektitegevused EMTAK 2025 | 301 881 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 390 859 € | 301 881 € |
| Ärikasum | 11 446 € | 26 812 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 468 € | 27 029 € |
| Aruandeaasta kasum | 6391 € | 27 029 € |
| Tööjõukulud | 154 025 € | 128 354 € |
| Põhivarade kulum | 777 € | 749 € |
| Varad kokku | 66 642 € | 103 529 € |
| sh käibevarad | 65 286 € | 101 397 € |
| sh põhivarad | 1356 € | 2132 € |
| Omakapital | 15 426 € | 27 035 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6,00 € | 6,00 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 9029 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 51 216 € | 76 494 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 12 223 € | 27 561 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 25.06.2025 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,1 % | 26,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 9,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.