Registrikaart · Äriregistri kanne 16936198
Intra-Nordic Industries OÜ
- Registrikood16936198
- Asutatud2024 (2 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025348 463 €
- KMKR numberEE102739156
- Sellel aadressil on registreeritud 2428 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Intra-Nordic Industries OÜ
- Registrikood
- 16936198
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.03.2024
- KMKR number
- EE102739156
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 348 463 € | +19 | |
| Müügitulu muutus | 373 392 € → 348 463 € | -2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 79111 | Reisibüroode tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reisibüroode tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 348 463 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reisibüroode tegevus EMTAK 2025 | 348 463 € |
| 2024 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2025 | 373 392 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 348 463 € | 373 392 € |
| Ärikasum enne makse | 21 742 € | 286 032 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 742 € | 286 032 € |
| Tööjõukulud | 38 364 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 350 040 € | 315 720 € |
| sh käibevarad | 136 652 € | 315 720 € |
| sh raha | 99 204 € | 233 040 € |
| Omakapital | 307 774 € | 286 033 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1,00 € | 1,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 42 266 € | 29 687 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,9 % | 90,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,2 % | 76,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.