Viljamaa OÜ
- Registrikood16956752
- Asutatud2024 (2 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202553 404 €
- KMKR numberEE102729056
Üldandmed
- Ärinimi
- Viljamaa OÜ
- Registrikood
- 16956752
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.2024
- KMKR number
- EE102729056
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Kaalepi küla, Juhani
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
22/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 53 404 € | +11,5 |
| Müügitulu muutus | 288 743 € → 53 404 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253402929
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | Põhitegevusala |
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Taimekasvatuse abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 42 582 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 42 582 € |
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 10 822 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 288 342 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 401 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 53 404 € | 288 743 € |
| Ärikasum enne makse | 47 507 € | 49 962 € |
| Aruandeaasta kasum | 47 507 € | 49 962 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 128 430 € | 53 303 € |
| sh käibevarad | 37 895 € | 17 833 € |
| sh raha | 25 221 € | 10 553 € |
| Omakapital | 99 968 € | 52 462 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 462 € | 841 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,8 % | 98,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 89,0 % | 17,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.