Registrikaart · Äriregistri kanne 16982293
OOO99 WWW99 OÜ
- Registrikood16982293
- Asutatud2024 (2 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024256 852 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OOO99 WWW99 OÜ
- Registrikood
- 16982293
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.05.2024
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Montex17 UÜ | 100 % · 2000 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rando Saarepere | Juhatuse liige | 02.06.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Viktors Laklopets | Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist | 03.06.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 256 852 € | +17,8 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46821 | Metallide ja metallimaakide hulgimüük | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metallide ja metallimaakide hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 256 820 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Metallide ja metallimaakide hulgimüük EMTAK 2025 | 256 820 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 32,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 256 820 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Saksamaa | 256 820 € |
| Eesti | 32,00 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 |
|---|---|
| Müügitulu | 256 852 € |
| Ärikasum | 7060 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7060 € |
| Aruandeaasta kasum | 7060 € |
| Tööjõukulud | 853 € |
| Varad kokku | 548 411 € |
| sh käibevarad | 548 411 € |
| sh raha | 256 685 € |
| Omakapital | 9060 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2000 € |
| Lühiajalised kohustised | 284 666 € |
| Pikaajalised kohustised | 254 685 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 |
| Aruanne esitatud | 06.01.2025 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.