Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16984277

Vapor Trails OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16984277
  • Asutatud2024 (2 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202598 950 €
  • KMKR numberEE102867028
  • Sellel aadressil on registreeritud 2134 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202420252026Asutatud 09.05.2024Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.05.2024 2024, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Vapor Trails OÜ
Registrikood
16984277
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.05.2024
KMKR number
EE102867028
Osa- või aktsiakapital
350 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 5
Aadress kehtib alates
09.05.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Luca Silvino Giovanni Puddu100 % · 350 €Ainuomand09.05.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Luca Silvino Giovanni PudduJuhatuse liige09.05.2024
DigiRepresent Services OÜKontaktisik03.06.2025

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg2 aastat registris+5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu98 950 €+14
Müügitulu muutus39 987 € → 98 950 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €25 tuh €49 tuh €74 tuh €99 tuh €202498 950 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 98 950 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202598 950 €
2024Programmeerimine EMTAK 202539 987 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024
Müügitulu98 950 €39 987 €
Ärikasum12 443 €31 041 €
Kasum enne tulumaksustamist12 526 €31 064 €
Aruandeaasta kasum12 526 €31 064 €
Varad kokku45 176 €31 510 €
sh käibevarad45 176 €31 510 €
sh raha45 176 €7610 €
Omakapital43 939 €31 414 €
sh osa- või aktsiakapital350 €350 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum31 063 €
Lühiajalised kohustised1237 €96,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00
Aruanne esitatud30.03.202629.05.2025
Omakapitali osakaal varadest97,3 %99,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,7 %77,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang