Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16996823

SE40 Management OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 37 751 €
  • Registrikood16996823
  • Asutatud2024 (2 a)
  • Töötajaid 20245
  • Müügitulu 2024503 720 €
  • KMKR numberEE102742596
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 37 751 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

25/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202420252026Asutatud 28.05.2024Andmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.05.2024 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SE40 Management OÜ
Registrikood
16996823
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.05.2024
KMKR number
EE102742596
Osa- või aktsiakapital
2,00 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Narva mnt 96-4
Aadress kehtib alates
07.07.2026

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
EstBul Exit Consulting UÜ100 % · 2,00 €Ainuomand17.06.2026

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Chris-Eric AndresenJuhatuse liige07.07.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Chris-Eric Andresenkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige18.08.2026

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg2 aastat registris+5
Töötajate arv5 töötajat viimases aruandes+5
Müügitulu503 720 €+20
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas 37 751 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43211ElektripaigaldustöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €126 tuh €252 tuh €378 tuh €504 tuh €503 720 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elektripaigaldustööd teenis ettevõte 2024. aastal 503 720 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Elektripaigaldustööd EMTAK 2025503 720 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0134552024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20245

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2024
Müügitulu503 720 €
Ärikasum91 170 €
Kasum enne tulumaksustamist91 169 €
Aruandeaasta kasum91 169 €
Tööjõukulud20 197 €
Põhivarade kulum570 €
Varad kokku100 078 €
sh käibevarad96 641 €
sh põhivarad3437 €
sh raha47 627 €
Omakapital91 171 €
sh osa- või aktsiakapital2,00 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum0,00 €
Lühiajalised kohustised8907 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)5
Ärikasum enne kulumit91 740 €
Aruanne esitatud25.09.2025
Omakapitali osakaal varadest91,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust18,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 37 751 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang