Registrikaart · Äriregistri kanne 17014029
Viimsi hooldekodu OÜ
- Registrikood17014029
- Asutatud2024 (2 a)
- Töötajaid 202524
- Müügitulu 20251 056 056 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viimsi hooldekodu OÜ
- Registrikood
- 17014029
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.06.2024
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Sõpruse tee 9
- Aadress kehtib alates
- 21.06.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Taissia Müürisepp | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 21.06.2024 |
| Svetlana Bezgodko | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 21.06.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Bezgodko | Juhatuse liige | 21.06.2024 |
| Taissia Müürisepp | Juhatuse liige | 21.06.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Bezgodko | otsene osalus | 21.06.2024 |
| Taissia Müürisepp | otsene osalus | 21.06.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 2 aastat registris | +5 | |
| Töötajate arv | 24 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 056 056 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 193 739 € → 1 056 056 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253682853
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 87301 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 056 056 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2025 | 1 056 056 € |
| 2024 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2025 | 193 739 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus Sotsiaalhooldus | Tegevusluba | Kehtiv | 21.11.2024 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 24 |
| 2024 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 056 056 € | 193 739 € |
| Ärikasum | 63 800 € | 60 047 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 56 868 € | 57 523 € |
| Aruandeaasta kasum | 56 868 € | 57 523 € |
| Tööjõukulud | 482 533 € | 32 249 € |
| Põhivarade kulum | 9479 € | 149 € |
| Varad kokku | 282 527 € | 193 259 € |
| sh käibevarad | 172 505 € | 179 458 € |
| sh põhivarad | 110 022 € | 13 801 € |
| sh raha | 51 189 € | 115 464 € |
| Omakapital | 116 891 € | 60 023 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 523 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 96 136 € | 38 236 € |
| Pikaajalised kohustised | 69 500 € | 95 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 24 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | 73 279 € | 60 196 € |
| Aruanne esitatud | 20.06.2026 | 26.06.2025 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,4 % | 31,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,4 % | 29,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.