Registrikaart · Äriregistri kanne 80014654
Tallinn, Retke tee 30 korteriühistu
- Registrikood80014654
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 29 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 03.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Tallinn, Retke tee 30 korteriühistu
- Registrikood
- 80014654
- Õiguslik vorm
- KÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.10.1997
- KMKR number
- —
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mihhail Mostovštšikov | Juhatuse liige | 29.12.2017 |
| Svetlana Minlibajeva | Juhatuse liige | 29.12.2017 |
| Hellat Laur | Juhatuse liige | 03.04.2025 |
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726622680
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68321 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (17 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööjõukulud | 0,00 € | 931 € | 0,00 € | 0,00 € | 1795 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 385 171 € | 373 930 € | 362 858 € | 341 492 € | 351 790 € | 351 749 € | 333 652 € |
| sh käibevarad | 302 998 € | 277 867 € | 253 212 € | 218 570 € | 215 366 € | 203 678 € | 174 379 € |
| sh põhivarad | 82 173 € | 96 063 € | 109 646 € | 122 922 € | 136 424 € | 148 071 € | 159 273 € |
| sh raha | 258 497 € | 234 599 € | 207 835 € | 173 992 € | 166 242 € | 169 302 € | 140 655 € |
| Lühiajalised kohustised | 275 542 € | 250 599 € | 226 071 € | 196 751 € | 193 550 € | 180 028 € | 150 979 € |
| Pikaajalised kohustised | 82 173 € | 96 063 € | 109 646 € | 122 922 € | 136 424 € | 148 071 € | 159 273 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 17.07.2026 | 31.07.2025 | 01.07.2024 | 09.08.2023 | 22.02.2023 | 17.11.2021 | 16.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | — | — | — | — | — | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 03.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 03.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.