EESTI RÕIVA- JA TEKSTIILILIIT
- Sellel aadressil on registreeritud 93 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood80023920
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20260
- Müügitulu 20250,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- EESTI RÕIVA- JA TEKSTIILILIIT
- Registrikood
- 80023920
- Õiguslik vorm
- MTÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.01.1998
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3726115567
- Veebileht textile.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 94129 | Muude kutseorganisatsioonide tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude kutseorganisatsioonide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude kutseorganisatsioonide tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Kutseorganisatsioonide tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Kutseorganisatsioonide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Kutseorganisatsioonide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Kutseorganisatsioonide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Kutseorganisatsioonide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Kutseorganisatsioonide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 0 |
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööjõukulud | 28 152 € | 32 209 € | 30 196 € | 27 022 € | 27 154 € | 24 861 € | 28 766 € |
| Varad kokku | 9595 € | 18 838 € | 19 321 € | 22 182 € | 25 675 € | 29 364 € | 27 002 € |
| sh käibevarad | 9595 € | 18 838 € | 19 321 € | 22 182 € | 25 675 € | 29 364 € | 27 002 € |
| sh raha | 4527 € | 14 825 € | 14 994 € | 18 289 € | 23 658 € | 26 712 € | 22 643 € |
| Lühiajalised kohustised | 6777 € | 8378 € | 5487 € | 5554 € | 5591 € | 5863 € | 6038 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | — | — | — | — | — | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.