Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 04.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 80027757

Tallinn, Võru tn 2 korteriühistu

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuKÜ
  • Registrikood80027757
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20253
  • Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 28 aastat.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 04.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 05.02.1998Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.02.1998 1998, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
Tallinn, Võru tn 2 korteriühistu
Registrikood
80027757
Õiguslik vorm
KÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.02.1998
KMKR number
—
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Võru tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
Kristo KulaJuhatuse liige14.07.2022
Toivo LaukJuhatuse liige19.06.2024
Aljona PalmitsJuhatuse liige19.06.2024
Vladimir KornienkoJuhatuse liige21.06.2025
Valeri VassiltšenkoJuhatuse liige22.05.2026

Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügituluaruandes ei kajastu0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02356619982000200520102015202032025
Töötajate arv aastate lõikes. Tühi koht ribas — aasta, mille kohta aruannet ei ole.
Näita tabelit (18 aastat)
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20213
20203
20192
20182
20172
20162
20152
20141
20132
20122
20112
20102
20092
19986

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Tööjõukulud37 295 €33 610 €34 531 €32 771 €31 769 €31 044 €28 910 €
Põhivarade kulum64,00 €64,00 €64,00 €63,00 €64,00 €64,00 €64,00 €
Varad kokku194 244 €162 443 €231 523 €203 919 €187 713 €142 226 €132 762 €
sh käibevarad194 212 €162 347 €231 363 €203 695 €187 426 €141 875 €132 347 €
sh põhivarad32,00 €96,00 €160 €224 €287 €351 €415 €
sh raha152 898 €121 029 €185 222 €162 674 €149 355 €120 904 €112 536 €
Lühiajalised kohustised181 724 €149 047 €221 322 €194 142 €178 740 €134 826 €125 939 €
Pikaajalised kohustised1514 €1514 €1514 €1514 €1514 €1514 €1514 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333332
Aruanne esitatud08.05.202611.06.202522.05.202429.06.202330.06.202228.06.202129.10.2020
Omakapitali osakaal varadest———————
Puhaskasumi määr müügitulust———————

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 04.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 04.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang