Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 80028917

Hooneühistu RET

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuTÜH
  • Registrikood80028917
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202541 686 €

Usaldusväärsuse indeks

72/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 02.03.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.03.1998 1998, Esimene aruanne 2000, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Hooneühistu RET
Registrikood
80028917
Õiguslik vorm
TÜH
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.03.1998
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Võidujooksu tn 7a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu41 686 €+10,6
Müügitulu muutus23 459 € → 41 686 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €10 tuh €21 tuh €31 tuh €42 tuh €2019: 27 146 €20192020: 24 662 €20202021: 25 940 €20212022: 25 515 €20222023: 27 696 €20232024: 23 459 €20242025: 41 686 €41 686 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) teenis ettevõte 2025. aastal 41 686 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 202541 686 €
2024Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 202523 459 €
2023Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200827 696 €
2022Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 202525 515 €
2021Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200825 940 €
2020Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200824 662 €
2019Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200827 146 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342000: 02000ei kajastu2001ei kajastu2002ei kajastu2003ei kajastu2004ei kajastu2005ei kajastu2006ei kajastu20072008: 220082009: 320092010: 320102011: 320112012: 320122013: 320132014: 4420142015: 420152016: 420162017: 220172018: 220182019: 220192020: 220202021: 220212022: 220222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20222
20212
20202
20192
20182
20172
20164
20154
20144
20133
20123
20113
20103
20093
20082
20000

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu41 686 €23 459 €27 696 €25 515 €25 940 €24 662 €27 146 €
Ärikasum enne makse10 513 €−14 096 €−8051 €−1925 €3061 €−5033 €−470 €
Aruandeaasta kasum10 513 €−14 096 €−8051 €−1925 €3061 €−5033 €−470 €
Tööjõukulud6469 €8191 €8167 €9978 €10 839 €11 183 €7254 €
Varad kokku42 455 €36 510 €51 038 €56 579 €57 460 €55 267 €59 410 €
sh käibevarad20 597 €14 652 €29 180 €34 721 €35 602 €33 409 €37 552 €
sh raha12 343 €3239 €11 229 €22 717 €23 535 €19 405 €19 253 €
Omakapital41 963 €31 450 €45 546 €53 597 €55 522 €52 461 €57 494 €
sh osa- või aktsiakapital25 501 €25 501 €25 501 €25 501 €25 501 €25 501 €25 501 €
Lühiajalised kohustised492 €5060 €5492 €2982 €1938 €2806 €1916 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1112222
Omakapitali osakaal varadest98,8 %86,1 %89,2 %94,7 %96,6 %94,9 %96,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust25,2 %-60,1 %-29,1 %-7,5 %11,8 %-20,4 %-1,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang