Hooneühistu Kuuli
- Registrikood80057735
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202517 198 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Hooneühistu Kuuli
- Registrikood
- 80057735
- Õiguslik vorm
- TÜH
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.11.1998
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 71
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
39/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 17 198 € | +7 |
| Müügitulu muutus | 44 770 € → 17 198 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255643900
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68321 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) teenis ettevõte 2025. aastal 17 198 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2025 | 17 198 € |
| 2024 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2025 | 44 770 € |
| 2023 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 17 579 € |
| 2022 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 17 599 € |
| 2021 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 17 579 € |
| 2020 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 16 081 € |
| 2019 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 14 609 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 198 € | 44 770 € | 17 579 € | 17 599 € | 17 579 € | 16 081 € | 14 609 € |
| Ärikasum enne makse | 2604 € | 115 € | −2008 € | 696 € | −1178 € | 651 € | 3790 € |
| Aruandeaasta kasum | 2604 € | 115 € | −2008 € | 696 € | −1178 € | 651 € | 3790 € |
| Tööjõukulud | 14 758 € | 14 105 € | 11 949 € | 11 017 € | 9923 € | 9909 € | 9208 € |
| Varad kokku | 1 309 037 € | 1 313 802 € | 416 501 € | 415 511 € | 413 284 € | 414 986 € | 413 470 € |
| sh käibevarad | 31 482 € | 36 247 € | 29 656 € | 28 666 € | 26 439 € | 28 141 € | 26 625 € |
| sh raha | 22 040 € | 15 188 € | 17 796 € | 17 648 € | 15 244 € | 15 981 € | 17 313 € |
| Omakapital | 1 304 014 € | 1 301 410 € | 335 315 € | 337 344 € | 336 648 € | 337 826 € | 337 175 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 28 324 € | 28 324 € | 28 324 € | 28 324 € | 28 324 € | 28 324 € | 28 324 € |
| Lühiajalised kohustised | 5023 € | 12 392 € | 14 920 € | 11 901 € | 10 370 € | 10 894 € | 10 029 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 66 266 € | 66 266 € | 66 266 € | 66 266 € | 66 266 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 99,1 % | 80,5 % | 81,2 % | 81,5 % | 81,4 % | 81,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,1 % | 0,3 % | -11,4 % | 4,0 % | -6,7 % | 4,0 % | 25,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.