Registrikaart · Äriregistri kanne 80209872
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Koeru Maarja-Magdaleena Kogudus
- Registrikood80209872
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Koeru Maarja-Magdaleena Kogudus
- Registrikood
- 80209872
- Õiguslik vorm
- MTÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.08.2004
- KMKR number
- —
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Koeru alevik, Ida tn 1
- Aadress kehtib alates
- 28.04.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kaja Jürgensohn | Juhatuse liige | 22.06.2017 |
| Kristi Sääsk | Juhatuse liige | 03.08.2023 |
| Merle Urbanus | Juhatuse liige | 28.04.2025 |
| Jan Saar | Juhatuse liige | 28.04.2025 |
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725200353
- Veebilehtkoeru.eelk.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 9491 | Usuorganisatsioonide tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Usuorganisatsioonide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Usuorganisatsioonide tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Usuorganisatsioonide tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2019 | Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (17 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööjõukulud | 9124 € | 8539 € | 3558 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 643 € | 6096 € | 6029 € | 5305 € | 4807 € | 4276 € | 3953 € |
| Varad kokku | 251 455 € | 249 419 € | 255 565 € | 256 702 € | 226 167 € | 180 737 € | 135 491 € |
| sh käibevarad | 6159 € | 3480 € | 8533 € | 9641 € | 23 506 € | 15 465 € | 16 731 € |
| sh põhivarad | 245 296 € | 245 939 € | 247 032 € | 247 061 € | 202 661 € | 165 272 € | 118 760 € |
| sh raha | 2722 € | 3259 € | 8533 € | 9641 € | 22 975 € | 15 465 € | 16 731 € |
| Lühiajalised kohustised | 1049 € | 7568 € | 10 676 € | 15 490 € | 3468 € | 180 € | 518 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 05.05.2026 | 19.05.2025 | 06.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 29.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | — | — | — | — | — | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 05.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 12.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 256 € nimekirjas ei kajastu EMTA - 05.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas ei kajastu nimekirjas 256 € EMTA
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.