Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 80376676

Räpu Maaparandusühistu

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuMPÜ
  • Registrikood80376676
  • Asutatud2014 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20250,00 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 29.10.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.10.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Räpu Maaparandusühistu
Registrikood
80376676
Õiguslik vorm
MPÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.10.2014
KMKR number
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Järva maakond, Türi vald, Oisu alevik, Tehnika tn 1
Aadress kehtib alates
27.11.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Jaanus MarrandiJuhatuse liige27.11.2019

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu0,00 €0
Müügitulu muutus0,00 € → 0,00 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43122Maakuivendus- ja maaparandustöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €0 €1,00 €1,00 €1,00 €0,00 €2019202020212022202320240,00 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maakuivendus- ja maaparandustööd teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 20250,00 €
2024Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 20250,00 €
2023Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 20080,00 €
2022Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 20080,00 €
2021Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 20080,00 €
2020Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 20080,00 €
2019Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 20080,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112015201620171201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20181
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum28 601 €28 601 €28 600 €28 601 €28 601 €28 601 €13 606 €
Varad kokku89 692 €118 293 €146 894 €175 494 €204 146 €232 821 €261 695 €
sh käibevarad5902 €5902 €5902 €5902 €5953 €6026 €6300 €
sh põhivarad83 790 €112 391 €140 992 €169 592 €198 193 €226 795 €255 395 €
sh raha772 €772 €772 €772 €823 €896 €1170 €
Lühiajalised kohustised0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud27.08.202627.06.202512.02.202430.01.202420.06.202228.06.202128.09.2020
Omakapitali osakaal varadest
Puhaskasumi määr müügitulust

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang