Mittetulundusühing TUTTI STUDIO
- Registrikood80389147
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20250,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Mittetulundusühing TUTTI STUDIO
- Registrikood
- 80389147
- Õiguslik vorm
- MTÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Veeru tn 22-21
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725131463
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööjõukulud | 12 699 € | 10 401 € | 11 193 € | 7456 € | 7767 € | 0,00 € | 2766 € |
| Varad kokku | 5751 € | 5574 € | 9519 € | 8352 € | 7791 € | 640 € | 4483 € |
| sh käibevarad | 5751 € | 5574 € | 9519 € | 8352 € | 7791 € | 640 € | 4483 € |
| sh raha | 11,00 € | 9,00 € | 208 € | 41,00 € | 69,00 € | 22,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 4677 € | 4324 € | 8318 € | 7712 € | 7151 € | 0,00 € | 1762 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | — | — | — | — | — | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.