Steel Athletic MTÜ
- Registrikood80570467
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Steel Athletic MTÜ
- Registrikood
- 80570467
- Õiguslik vorm
- MTÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.09.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Vahi küla, Männipõllu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
35/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93122 | Invaspordiklubide tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Invaspordiklubide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Invaspordiklubide tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Spordiklubide tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Spordiklubide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Spordiklubide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Spordiklubide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Spordiklubide tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varad kokku | 310 € | 733 € | 881 € | 1578 € | 4276 € | 3087 € | 8420 € |
| sh käibevarad | 310 € | 733 € | 881 € | 1578 € | 4276 € | 3087 € | 8420 € |
| sh raha | 310 € | 733 € | 861 € | 1558 € | 1222 € | 3087 € | 7921 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 45,00 € | 595 € | 96,00 € | 255 € | 130 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | — | — | — | — | — | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.