Vävars Osaühing
- Registrikood10113981
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 2025513 668 €
- KMKR numberEE100841208
Üldandmed
- Ärinimi
- Vävars Osaühing
- Registrikood
- 10113981
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.10.1996
- KMKR number
- EE100841208
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Joa tn 3a-25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
66/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 |
| Müügitulu | 513 668 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 736 357 € → 513 668 € | -9,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256223870
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16281 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 513 668 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2025 | 513 668 € |
| 2024 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2025 | 736 357 € |
| 2023 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 745 214 € |
| 2022 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 1 152 912 € |
| 2021 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 1 018 134 € |
| 2020 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 876 809 € |
| 2019 | Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine EMTAK 2008 | 872 872 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 13 |
| 2023 | 13 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 25 |
| 2017 | 20 |
| 2016 | 21 |
| 2015 | 20 |
| 2014 | 18 |
| 2013 | 23 |
| 2012 | 24 |
| 2011 | 29 |
| 2010 | 21 |
| 2009 | 21 |
| 2008 | 20 |
| 2007 | 20 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 513 668 € | 736 357 € | 751 647 € | 1 152 912 € | 1 018 134 € | 876 809 € | 881 907 € |
| Ärikasum enne makse | 179 661 € | 5885 € | −23 216 € | 79 881 € | −10 716 € | 6524 € | 41 928 € |
| Aruandeaasta kasum | 179 661 € | 5885 € | −23 216 € | 79 881 € | −10 716 € | 6524 € | 41 928 € |
| Tööjõukulud | 136 796 € | 254 105 € | 206 229 € | 328 165 € | 308 593 € | 239 844 € | 174 326 € |
| Varad kokku | 401 268 € | 374 034 € | 348 728 € | 351 877 € | 344 770 € | 382 881 € | 367 075 € |
| sh käibevarad | 374 171 € | 343 992 € | 314 367 € | 312 930 € | 299 271 € | 330 970 € | 314 712 € |
| sh raha | 2453 € | 2008 € | 14 715 € | 19 807 € | 6614 € | 48 287 € | 42 019 € |
| Omakapital | 340 714 € | 161 053 € | 155 168 € | 178 385 € | 98 503 € | 109 219 € | 102 695 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 76 693 € | 76 693 € | 76 693 € | 76 693 € | 76 693 € | 76 693 € | 76 693 € |
| Lühiajalised kohustised | 60 554 € | 212 981 € | 193 560 € | 173 492 € | 179 470 € | 191 124 € | 143 401 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 66 797 € | 82 538 € | 120 979 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 13 | 13 | 21 | 15 | 13 | 18 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,9 % | 43,1 % | 44,5 % | 50,7 % | 28,6 % | 28,5 % | 28,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 35,0 % | 0,8 % | -3,1 % | 6,9 % | -1,1 % | 0,7 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.