Registrikaart · Äriregistri kanne 10308325
osaühing Miny Many
- Registrikood10308325
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 202581 429 €
- KMKR numberEE100442335
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Miny Many
- Registrikood
- 10308325
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.1997
- KMKR number
- EE100442335
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Kaevuaia põik 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 81 429 € | +13,2 | |
| Müügitulu muutus | 239 794 € → 81 429 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725131149
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56112 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 81 429 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 81 429 € |
| 2024 | Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus EMTAK 2025 | 239 794 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 293 391 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 287 057 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 200 922 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 125 645 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 233 371 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 13 |
| 2008 | 17 |
| 2007 | 16 |
| 2006 | 16 |
| 2005 | 22 |
| 2004 | 20 |
| 2003 | 23 |
| 2002 | 23 |
| 2001 | 19 |
| 2000 | 22 |
| 1999 | 21 |
| 1998 | 27 |
| 1997 | 27 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 429 € | 239 794 € | 293 391 € | 287 057 € | 200 922 € | 125 645 € | 233 371 € |
| Ärikasum enne makse | −26 126 € | −5972 € | 1122 € | 11 007 € | −25 521 € | −51 539 € | 728 € |
| Aruandeaasta kasum | −26 126 € | −5972 € | 1122 € | 11 007 € | −25 521 € | −51 539 € | 728 € |
| Tööjõukulud | 57 074 € | 114 198 € | 95 624 € | 96 137 € | 113 424 € | 105 713 € | 90 198 € |
| Varad kokku | 59 760 € | 63 568 € | 79 696 € | 80 939 € | 83 618 € | 96 225 € | 146 842 € |
| sh käibevarad | 15 496 € | 19 304 € | 34 657 € | 34 760 € | 34 957 € | 43 738 € | 90 529 € |
| sh raha | 4162 € | 13 589 € | 29 922 € | 31 583 € | 32 330 € | 41 089 € | 86 741 € |
| Omakapital | 31 475 € | 57 600 € | 63 572 € | 62 450 € | 51 443 € | 76 964 € | 128 503 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 285 € | 5968 € | 16 124 € | 18 489 € | 32 175 € | 19 261 € | 18 339 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 9 | 9 | 10 | 12 | 11 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,7 % | 90,6 % | 79,8 % | 77,2 % | 61,5 % | 80,0 % | 87,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -32,1 % | -2,5 % | 0,4 % | 3,8 % | -12,7 % | -41,0 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.